Doplňkový certifikovaný kurz

Vláskování obočí a ombré

Jste držitelkou certifikátu z oboru permanentního make-upu nebo pracujete jako profesionální make-up tatérka? Rozšiřte své kosmetické umění o další obor a nabídněte svým klientkám novou atraktivní službu. Na doplňkovém kurzu vás naučíme všechny praktické i teoretické znalosti a uděláme z vás profesionála ve vláskování obočí. Po skončení kurzu si navíc odnesete certifikát centra autorizovaných kurzů.

Dopřejte svým klientkám pocit výjimečnosti v kteroukoliv denní dobu bez nutnosti trávit dlouhé chvíle před zrcadlem. Pomocí speciálního pera vykreslíte dokonalé obočí, které napodobuje přirozený růst chloupků a je téměř k nerozeznání od toho přírodního.


Cena: 12 000 Kč (zkrácený jednodenní kurz) nebo 24 000 Kč
Rozsah kurzu: 1 den (zkrácený kurz) nebo 2 dny
Počet míst: 2-4

Proč si vybrat právě kurz od Academy of Beauty?

Individuální přístup a zázemí luxusního salonu je u nás samozřejmostí

Kurzem vás provede zkušená lektorka s mnohaletou praxí

Vyzkoušíte si práci s nejkvalitnějším tetovacím strojkem a barvami

Nabyté dovednosti natrénujete pod dohledem lektora přímo na živém figurantovi

Co vás naučíme?

  • První den probereme teoretické základy. Budeme se věnovat tématu bezpečnosti práce a shrneme veškeré možné kontraindikace, které mohou nastat.
  • Zaměříme se na správné techniky vláskování obočí a vhodné kombinace barev, aby byl výsledek co nejpřirozenější.
  • Druhý den vám představíme nejkvalitnější tetovací stroje a pod vedením zkušené lektorky natrénujete dokonalé tvary a vlásky obočí na umělé kůži.
  • Jakmile získáte potřebnou sebedůvěru, přejdete k trénování nabytých vědomostí přímo na modelce.

Cena:

12 000 Kč (zkrácený jednodenní kurz)
24 000 Kč

Rozsah kurzu:

1 den (zkrácený kurz) nebo 2 dny
možnost individuální domluvy

Počet míst:

2-4

Místo konání:

Academy of Beauty
Alfa Pasáž, Poštovská 6, Brno

Nejbližší termín:

Na dotaz

Co je součástí ceny?

V ceně kurzu jsou zahrnuta skripta a odborné podklady pro teoretickou část. V praktické části budete mít k dispozici veškerý materiál k tetování (umělá kůže, tetovací stroj, jehly, rukavice, barvy, dezinfekce atd.). Strojek, se kterým budete pracovat, je navíc naprostou špičkou na trhu. Zajistit si budete muset jen modelku, na které si v poslední fázi nabyté znalosti vyzkoušíte. Ta získá dokonalé obočí pouze za cenu materiálu. Po složení zkoušky obdržíte certifikát na vykonávání dané činnosti. A aby vám šlo vše pěkně od ruky, zajistíme občerstvení a dostatek kávy a čaje.

Jak to vypadá v praxi?

Kdo vás kurzem provede?

Jmenuji se Martina Kučerová a jsem tatérka a lektorka permanentního make-upu, vláskování obočí, microbladingu, stínování obočí, očních linek nebo výplní rtů.

Profesně se věnuji permanentnímu make-upu už několik let. Abych byla o krok napřed, stále sleduji novinky a rozvíjím své znalosti o nové metody nebo barvy. Zakládám si na profesionalitě a neustálém zdokonalování v oboru. Chci totiž, aby mé klientky odcházely s nadšením z dobře odvedené práce. Být tatérkou i lektorkou mě naplňuje. S hrdostí sleduji výsledky své práce jak u šťastných klientek, tak u mých proškolených kurzistek, které se staly úspěšnými profesionálkami v oboru.

Na kurzu očekávejte profesionalitu, ale i individuální přátelský přístup. Předám vám veškeré znalosti, které jsou v oboru vláskování obočí potřeba. Povedu vás teorií i praxí tak, abyste odcházely jako úspěšné a sebevědomé profesionálky v oboru.

Těším se na vás a vaše úžasné práce.
Martina

Objednejte si svůj kurz

+420 607 757 074

nebo vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět s nabídkou nejbližších termínů a dalšími informacemi.