Vítejte v Academy of Beauty

Hana Kučerová - ředitelka
Hana Kučerová - ředitelka

Naše studio založila před 11 lety Hanka Kučerová. Jako zdravotní sestra cítila velkou touhu pomáhat lidem a zvláště pak ženám. Své poslání ale objevila až v péči o ženskou krásu. Po absolvování potřebného vzdělání odjela do Francie, kde se v jednom z předních kosmetických salonů více než 4 roky zdokonalovala a získala potřebnou praxi. Díky ní mohla v Brně otevřít úspěšné studio Academy of Beauty.

Dáváme si záležet, abyste od nás odcházeli nabytí vědomostmi a s potřebným sebevědomím. O tom, že se nám to daří, svědčí i fakt, že za 11 let absolvovalo kurzy několik stovek uchazečů a řada z nich v současnosti provozuje vlastní úspěšné kosmetické studio. Na prvním místě je pro nás individuální přístup. Chceme, abyste cítili, že se na nás můžete spolehnout a to nejen během kurzu, ale i kdykoliv po něm. 

Seznamte se s našimi lektory 

Ivana Barešová

S kosmetikou jsem začala už v roce 1986, kdy jsem ji začala studovat na střední škole ve Vizovicích. Od té doby jsem absolvovala nespočet kurzů a školení. V současné době vlastním rodinný hotel pro pejsky.

Potkáte se s ní na kurzech: Kompletní kosmetika

Olin Vyhnal

Jmenuji se Olin Vyhnal a jsem profesionální tatér. Každý den držím strojek v ruce a tetuji. Za svou mnohaletou kariéru jsem nasbíral zkušenosti od špiček v oboru tattoo scény.

Potkáte se s ní na kurzech: Klasické tetování

 Zdokonalte se v kosmetice díky Academy of Beauty

Je jedno, jestli v kosmetice už nějakou dobu působíte, nebo jste úplný nováček. Díky našim kurzům si můžete splnit sen, stát se profesionálem a otevřít si vlastní studio. Kontaktujte nás a přihlaste se na vybraný kurz ještě dnes.