Autorizovaný kurz

Permanentní make-up

Rozšiřte své služby a zdokonalte se v dalším kosmetickém oboru. Předáme vám teoretické i praktické znalosti metody permanentního make-upu, která se v České republice těší stále větší oblibě. Navíc si odnesete autorizované vysvědčení, díky kterému si budete moci zažádat o živnostenský list a vykonávat danou činnost bez garanta*.

Nabídněte svým klientkám možnost cítit se krásně kdykoliv bez nutnosti trávit dlouhé chvíle před zrcadlem. Přidejte mezi nabízené služby možnost permanentního make-upu a získejte nové zákaznice.


Cena: 40 000 Kč + 8 000 Kč zkouška
Akční cena do konce října: 36 000 Kč + 8 000 Kč zkouška
Rozsah kurzu: 300 hodin
Počet míst: 2-4

Proč si vybrat právě kurz od Academy of Beauty?

Individuální přístup a zázemí luxusního salonu je u nás samozřejmostí

Kurzem vás provede zkušená lektorka s mnohaletou praxí

Vyzkoušíte si práci s nejkvalitnějším tetovacím strojem a barvami

Nabyté dovednosti natrénujete přímo na živých modelkách

Co vás naučíme?

  • Probereme základy hygieny a sterilizace potřebných nástrojů a shrneme, jaké vybavení je pro práci v oboru permanentního make-upu potřeba.

  • Budeme se věnovat tématu dermatologie, naučíme vás rozpoznat závažné onemocnění kůže a veškeré související kontraindikace.

  • Zaměříme se na marketing, nacenění, objednávky i nákup potřebného materiálu i zákonné povinnosti pro podnikání v oboru.

  • Předáme vám informace o tom, jak poskytnout klientce profesionální a odborné poradenství.

  • Naučíme vás vše o základní barevné typologii, míchání pigmentů barev a potlačení nechtěných tónů.

  • Představíme si nejkvalitnější tetovací stroje a barvy na trhu.

  • Projdeme si celý průběh procesu permanentního make-upu od chvíle, kdy klientka vejde do dveří, až po dokončení tetování.

  • Ukážeme vám, jak na architekturu a přesné vykreslení perfektního tvaru obočí a rtů.

  • V praxi si pod vedením zkušené lektorky natrénujete kreslení obočí a vyzkoušíte si nejmodernější techniky tetování na umělé kůži.

  • Jakmile získáte potřebnou sebedůvěru, přejdete k trénování nabytých vědomostí přímo na modelce.

Cena:

40 000 Kč + 8 000 Kč zkouška
Akční cena do konce října: 36 000 Kč + 8 000 Kč zkouška

Rozsah kurzu:

300 hodin (150 hodin teorie + 150 hodin praxe), 2× týdně PO 9-14:00 ÚT 9-14
možnost individuální domluvy

Počet míst:

2-4

Místo konání:

Academy of Beauty
Alfa Pasáž, Poštovská 6, Brno

Nejbližší termín:

Na dotaz

Co je součástí ceny?

V ceně kurzu jsou zahrnuta skripta a odborné podklady pro teoretickou část. V praktické části budete mít k dispozici veškerý materiál k tetování (umělá kůže, tetovací stroj, jehly, rukavice, barvy, pravítka, tužky atd.). Zajistit si budete muset jen modelku, na které si v poslední fázi nabyté znalosti vyzkoušíte. Ta získá dokonalý permanentní make-up pouze za cenu materiálu. Po složení zkoušky obdržíte autorizované vysvědčení s kulatým razítkem MZČR. To nahrazuje školní vzdělání a opravňuje vás nadále vykonávat danou činnost samostatně bez garanta*. A aby vám šlo vše pěkně od ruky, zajistíme dostatek kávy a čaje.

* Jedinou výjimku představuje kombinace kurzů kosmetička a porušení integrity kůže (klasické tetování, permanentní make-up, piercér), kdy je na vykonávání činnosti porušení integrity kůže třeba garant pouze na 1 rok (místo původních 5 let).

Jak to vypadá v praxi?

Kdo vás kurzem provede?

Jmenuji se Martina Kučerová a jsem tatérka a lektorka permanentního make-upu, vláskování obočí, microbladingu, stínování obočí, očních linek nebo výplní rtů.

Profesně se věnuji permanentnímu make-upu už několik let. Abych byla o krok napřed, stále sleduji novinky a rozvíjím své znalosti o nové metody nebo barvy. Zakládám si na profesionalitě a neustálém zdokonalování v oboru. Chci totiž, aby mé klientky odcházely s nadšením z dobře odvedené práce. Být tatérkou i lektorkou mě naplňuje. S hrdostí sleduji výsledky své práce jak u šťastných klientek, tak u mých proškolených kurzistek, které se staly úspěšnými profesionálkami v oboru.

Na kurzu očekávejte profesionalitu, ale i individuální přátelský přístup. Předám vám veškeré znalosti, které jsou potřeba v oboru permanentní make-up. Povedu vás teorií i praxí tak, abyste odcházely jako úspěšné a sebevědomé profesionálky v oboru.

Těším se na vás a vaše úžasné práce.
Martina

Objednejte si svůj kurz

+420 607 757 074

nebo vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět s nabídkou nejbližších termínů a dalšími informacemi.