academyofbeauty.cz

Kosmetické kurzy Brno
kurzy-kosmetiky-brno
Máte dotaz? Ozvěte se.
774 652 333
Po-pá 08-18 h

telefon-ikona

Kosmetické kurzy

Kurzy kosmetiky a kurzy tetování s nejvyšší certifikací a kulatým razítkem MZČR (Ministerstva zdravotnictví České republiky). Academy of Beauty je jediná kosmetická škola v Brně, která disponuje touto certifikací. Získejte ty nejlepší zkušenosti a certifikace pro provoz vašeho nového kosmetického nebo tatérského studia.

Kurz kosmetiky Brno
Kurz kosmetiky Brno

Kompletní kosmetika

Splňte si sen a staňte se profesionální kosmetičkou. Předáme vám teoretické i praktické znalosti potřebné pro samostatnou praxi a chybět nebude ani spousta praktických rad a tipů na nejnovější kosmetické trendy.

Bonusy ZDARMA

  • Kurz chem. peelingu v ceně 3000 Kč
  • Kurz speciální SPA masáže
  • Certifikát MZČR v ceně 6 000 Kč
30 000 Kč
permanentní make-up
Kosmetický kurz IDIVIDUAL

Permanentní make-up

Nečekejte měsíce než uděláte běžný kurz permanentního makeupu, s námi ho máte hotový za týden a ihned můžete začít podnikat. Rozšiřte své služby a zdokonalte se v dalším žádaném kosmetickém oboru.

Bonusy ZDARMA

  • Kurz rty kontury v ceně 10 000 Kč
  • Kurz ombre obočí v ceně 10 000 Kč
  • Kurz aquarelle v ceně 10 000 Kč
54 000 Kč
Autorizovaný kurz

Klasické tetování

Jste kreativní a rádi byste se ve svém podnikání posunuli o další level? Rozšiřte své služby a zdokonalte se v oboru, který se těší čím dál větší oblibě. Předáme vám teoretické i praktické znalosti z oblasti tetování.

Bonusy ZDARMA

  • Kurz 3d, barevné, stínované tetování
  • Nejlepší lektor tetování v ČR
  • Certifikát MZČR v ceně 8 000 Kč
49 000 Kč
44 000 Kč
kurz-vlaskovani-oboci
Autorizovaný kurz

Vláskování obočí a ombré

Jste držitelkou certifikátu z oboru permanentního make-upu nebo pracujete jako profesionální make-up tatérka? Rozšiřte své kosmetické umění o další obor a nabídněte svým klientkám novou atraktivní službu.

12 000 Kč
kurz prodlužování řas Brno
Kosmetický kurz

Permanentní prodlužování řas

Předáme vám teoretické i praktické znalosti metody permanentního prodlužování řas metodou řasa na řasu a 3D, 4D, 5D včetně volume, kterou využívá čím dál více žen.

6 000 Kč
Erelle pen
Certifikovaný kurz

Erelle pen

V jednodenním kurzu vás provedeme celým procesem aplikace injekční bio výplně nové generace Erelle Pen a jako jediné studio v České republice vám nabídneme možnost si ji takévyzkoušet.

12 000 Kč
Kompletní kosmetika + permanentní make-up
Kosmetický kurz

Kompletní kosmetika + permanentní make-up

Výhodný balíček kurzů kompletní kosmetiky a permanentního make-upu. Předáme vám teoretické znalosti potřebné pro samostatnou praxi a chybět nebude ani spousta praktických rad a tipů.

84 000
81 000 Kč
Kompletní kosmetika + klasické tetování
Kosmetický kurz

Kompletní kosmetika + klasické tetování

Výhodný balíček kurzů kompletní kosmetiky a klasického tetování. Předáme vám teoretické znalosti potřebné pro samostatnou praxi a chybět nebude ani spousta praktických rad a tipů.

79 000
71 000 Kč

Kosmetické a tatérské kurzy probíhají v prostorách Academy of Beauty v samotném centru Brna. Stejně tak závěrečné zkoušky.

Přejít nahoru