academyofbeauty.cz

Kosmetické kurzy Brno
kurzy-kosmetiky-brno
Máte dotaz? Ozvěte se.
774 652 333
Po-pá 08-18 h

telefon-ikona

vlaskovani oboci

Autorizovaný kurz

Vláskování obočí a ombré

vlaskovani oboci

Rozšiřte své kosmetické umění o další obor a nabídněte svým klientkám novou atraktivní službu. Na doplňkovém kurzu vás naučíme všechny praktické i teoretické znalosti a uděláme z vás profesionála ve vláskování obočí. Po skončení kurzu si navíc odnesete certifikát centra autorizovaných kurzů.

Dopřejte svým klientkám pocit výjimečnosti v kteroukoliv denní dobu bez nutnosti trávit dlouhé chvíle před zrcadlem. Pomocí speciálního pera vykreslíte dokonalé obočí, které napodobuje přirozený růst chloupků a je téměř k nerozeznání od toho přírodního.

Obsah kurzu

  • První den probereme teoretické základy. Budeme se věnovat tématu bezpečnosti práce a shrneme veškeré možné kontraindikace, které mohou nastat.
  • Zaměříme se na správné techniky vláskování obočí a vhodné kombinace barev, aby byl výsledek co nejpřirozenější.
  • Druhý den vám představíme nejkvalitnější tetovací stroje a pod vedením zkušené lektorky natrénujete dokonalé tvary a vlásky obočí na umělé kůži.
  • Jakmile získáte potřebnou sebedůvěru, přejdete k trénování nabytých vědomostí přímo na modelce.

Co je součástí kurzu

Rozsah kurzu

  • 1 den (zkrácený kurz) nebo 2 dny
  • možnost individuální domluvy

 

Kdy kurz začíná

Kurzy začínají průběžně po celý rok. Jakmile kurz zaplatíte a vyplníte formality, podepíšete smlouvu, můžete začít. Stačí nás kontaktovat na telefonní číslo +420 774 652 333 a domluvit si termín.

Co kurz obsahuje

V ceně kurzu jsou zahrnuta skripta a odborné podklady pro teoretickou část. V praktické části budete mít k dispozici veškerý materiál k tetování (umělá kůže, tetovací stroj, jehly, rukavice, barvy, dezinfekce atd.). Strojek, se kterým budete pracovat, je navíc naprostou špičkou na trhu. Zajistit si budete muset jen modelku, na které si v poslední fázi nabyté znalosti vyzkoušíte. Ta získá dokonalé obočí pouze za cenu materiálu. Po složení zkoušky obdržíte certifikát na vykonávání dané činnosti. A aby vám šlo vše pěkně od ruky, zajistíme občerstvení a dostatek kávy a čaje.

Cena kurzu

12 000 Kč

Platí se rezervační záloha 2000 Kč
Zbylá částka se doplatí při zahájení kurzu

Objednávka Vláskování obočí a ombré kurzu

Kurz můžete nyní objednat:
telefonicky na čísle 774 652 333
e-mailem info@academyofbeauty.cz
pomocí tohoto formuláře:

    Přejít nahoru