academyofbeauty.cz

Lektoři kurzů

„Dáváme si záležet, abyste od nás odcházeli nabytí vědomostmi a s potřebným sebevědomím. O tom, že se nám to daří, svědčí i fakt, že za 11 let absolvovalo kurzy několik stovek uchazečů a řada z nich v současnosti provozuje vlastní úspěšné kosmetické studio.“

Hana Kučerová

Naše studio založila před 11 lety Hanka Kučerová. Jako zdravotní sestra cítila velkou touhu pomáhat lidem a zvláště pak ženám. Své poslání ale objevila až v péči o ženskou krásu. Po absolvování potřebného vzdělání odjela do Francie, kde se v jednom z předních kosmetických salonů více než 4 roky zdokonalovala a získala potřebnou praxi. Díky ní mohla v Brně otevřít úspěšné studio Academy of Beauty.

hana-kucerova

Kamila Čuprová

Kosmetice se věnuji víc jak 12 let a za tu dobu jsem provozovala několik salónů. Věnuji se i vizážistice, líčila jsem svatby, přehlídky a připravovala jsem zákazníky na profi focení, natáčení a různé společenské události. Mám ráda módu, styling a pomáhám lidem sladit jejich oblečení tak, aby se v tom cítili dobře. Pravidelně navštěvuji školení a zajímám se o nejnovější trendy v oblasti krásy. Občas jsem i v roli modelky na přehlídkách a focení, to mi pak pomáhá vidět vše i z opačné strany a vcítit se do potřeb zákázníků.

kamila-cuprova

Olin Vyhnal

Jmenuji se Olin Vyhnal a jsem profesionální tatér. Každý den držím strojek v ruce a tetuji. Za svou mnohaletou kariéru jsem nasbíral zkušenosti od špiček v oboru tattoo scény.

olin

Markéta Kubantová

Kosmetice a permanentnímu make-upu se věnuji 8 let. V roce 2020 jsem získala ocenění Phytomer bronzový salon roku a v roce 2021 Phytomer stříbrný salon roku. Snažím se předávat své zkušenosti a rady dál. Více jak 2 roky jsem lektorkou kosmetiky a lektorkou permanentního make-upu v Academy of Beauty.

kubatova

Adéla Beranová

Školení je mou velkou zálibou, zodpovědností a radostí. Kosmetickému řemeslu se spolu s oblastmi vizážistiky/líčení, modelingu, návrhářství a stylistiky věnuji již řadu let a ve všem dokážu najít kouzlo a zalíbení. Ráda Vám předám obsáhlé dovednosti v odvětví krásy, abyste je byli schopni uplatnit i nadále po dokončení našeho kurzu ve svém novém podnikání. Těším se na Vás!

Kurzy kosmetiky Brno lektorka Adéla
Přejít nahoru